Ми працюємо ПН-ПТ 10:00-17:00. Відправляємо товар щоденно.

ГоловнаВагове обладнання

Вагове обладнання

     ТОВ «Компанія Уніпро» надає можливість купити вагове обладнання у Львові та по Україні з максимальною зручністю, за низькою ціною, з гарантією якості, високою швидкістю виконання замовлень.
     Каталог вагового обладнання купити яке можна на нашому сайті складається з великої кількості різновидів електронних ваг. Купити електронні ваги у Львові для ведення вашої підприємницької діяльності і оптимальної відповідності вашим потребам та запитам допоможе цей короткий опис усіх представлених видів електронних ваг купити які можна у Львові та в Україні.
     Найпопулярнішими електронними вагами рахуються торгові ваги електронні. Найчастіше в телефонних дзвінках лунає прохання допомогти купити ваги торгові. Що таке торгові ваги? Торгові ваги – це вид електронних ваг для зважування невеликих товарів (до 50кг), найчастіше, з метою продажу. Ваги торгові відрізняються будовою екрану – на ньому присутні три поля – маса, ціна, вартість. За допомогою ваг торгових електронних дуже зручно вести продаж вагових продуктів.
     Товарні ваги також можна зустріти в точках продаж. Однак ваги товарні частіше установлюються на підлогу та працюють з більш важкими продуктами. Товарні ваги мають одне поле для індикації – маса. Товарні ваги можуть визначати масу вантажу до 600 кг.
     Кранові ваги у Львові використовують на підприємствах з застосуванням кранів в пересуванні вантажів. Кранові ваги – це можливість зекономити час на зважування при завантаженні або розвантаженні. Ваги кранові купити у Львові на нашому сайті дуже зручно, оскільки параметри для вибору необхідної моделі досить детальні та існує великий асортимент від різних виробників.
     Технічні ваги електронні – можуть бути схожими на торгові ваги, однак в них присутнє лише одне поле для показів маси. У Львові ваги технічні купують як для ведення торгівлі, так і для зважування в цехах, на виробництві та ін.
Фасувальні ваги купити у Львові для розподілу порцій товару, для фасування або для виконання інших завдань можливо в Компанії Уніпро. Фасувальні ваги досить точно вимірюють порції товару та допомагають правильно розподілити існуючу кількість сипучих або однотипних предметів і товарів.
     Чекодрукуючі ваги у Львові зустрічаються в супермаркетах, на складах, при випуску продукції або її фасуванні. Ваги з друком етикеток купити у Львові необхідно при потребі постійного друку етикеток.
     Лічильні ваги дещо схожі на фасувальні ваги. Лічильні ваги можуть містити в своїй будові три екрани, а також працювати з досить різною вагою. Лічильні ваги здатні визначити кількість одиницю в великій кількості товарів. Купити ваги лічильні корисно для задоволення потреби у рахуванні кількості маленьких одиниць в загальній їх кількості.
     Кишенькові ваги у Львові дуже зручні для зважування товару маленької маси. Їх крихітних розмір сприяє мобільності ваг кишенькових.
Ваги ювелірні – ваги електронні високої точності. Купити ювелірні ваги у Львові можливо на сайті або здійснивши дзвінок.
     Не поступаються в точності показів і ваги лабораторні та ваги аналітичні.
Відрізняються такі ваги лише сферою застосування.
     Для зважування габаритних вантажів з великою масою частіше купують платформні ваги, напільні ваги, палетні ваги або балкові ваги електронні. Ваги платформні у Львові можна зустріти на великих складах, також купити ваги товарні або платформні можна для підприємств з випуску важкої продукції.
     Ваги палетні в Львові застосовують для зважування торгових палет, а для більшої зручності були винайдені ваги-рокла – універсальний пристрій, за допомогою якого можна перевозити і одночасно зважувати палети, ящики, коробки. Також схожими функціями наділена вага-візок купити яку теж можна у Львові з максимально швидкою доставкою.
     Схожими за типом до кранових ваг вважаються підвісні ваги. Ваги підвісні електронні у Львові використовують для вантажів меншої маси, інколи в магазинах для зважування вологих продуктів, а також в інших сферах діяльності.
    На фермерських господарствах незамінним помічником є ваги для зважування тварин. Фермери у Львівській області давно забули про проблеми зі зважуванням своїх утриманців. Якщо ви досі зазнаєте труднощів з визначенням ваги корів або свиней, кіз або ягнят чи овець – купуйте ваги для тварин в Компанії Уніпро.
     В цехах окрім кранових ваг можна зустріти монорейкові ваги. Монорейкові ваги призначені для великої маси вантажів, кріпляться на стіні або стелі. Купити монорейкові ваги у Львові відтепер стало можливо.
    Ваги на заводах та фабриках для сипучих продуктів, де є необхідність упаковувати продукцію в мішки, ящики використовують вагові дозатори. 
Для вимірювання маси автомобілів та інших видів транспорту необхідно купити ваги автомобільні. У Львові продажем автомобільних ваг займається Компанія Уніпро.
     Якщо ви прихильник механічної системи роботи ваг – для вас є в продажу механічні ваги у Львові.
     Щоб було простіше визначитись з необхідним вам типом електронних ваг – звертайтесь, будь ласка, до наших менеджерів – ви отримаєте якісну консультацію та неодмінно залишитесь задоволеним.

/lv
замовленo
Моє замовлення
тов.)
Порівняти товари
в порівнянні
Картинка
Розгорнути
Свернуть
Відгуки
Комментарии