Ми працюємо ПН-ПТ 10:00-17:00. Відправляємо товар щоденно.

ГоловнаВагове обладнанняВага-візок

Вага-візок

     На складах для транспортування вантажів використовують спеціальні пристосування – візки, рокли, гідравлічні візки та інші. Гідравлічні візки (рокли) пристосовані спеціально для перевезення палет, піддонів, великих ящиків, бочок, коробок. А от для менш габаритного товару використовуються візки. Візок – просто площина з колесами та ручкою. Інколи вони обладнані додатковими функціями або пристосуваннями для полегшення роботи працівників складу.
     Візки зручні для перевезення мілких коробок. На один візок можна скласти дуже багато маленьких ящиків, пакетів, упаковок та ін. При транспортуванні часто виникає потреба визначити вагу товару, що знаходиться на візку. Оскільки часто на візок складають багато невеликих коробок, перекладати їх на ваги, а потім знову на візок – досить трудомісткий процес. Тому було створено ваги-візок.  В платформу візка було вбудовано тензодатчики. При потраплянні на телегу певного вантажу, датчики визначають силу, з якою тисне він на платформу, перетворює цю силу в цифровий сигнал та передає дані на екран відображення значення маси. Для якісної роботи візка-ваги бажано розподіляти вантаж рівномірно по платформі, перш за все заповнюючи центр, і далі, рухаючись до країв.
     Купити ваги-візок у Львові ви можете на сайті Компанії Уніпро. У Львові досить багато підприємств, які потребують такого пристрою. На жаль, не всі знають про нововведення в сфері вагового обладнання і змушені витрачати багато часу на зважування товару і його транспортування в межах свого підприємства, складу, магазину.
     Купити у Львові візок-ваги ми надаємо можливість від українського виробника. На сайті представлені ваги 4 модифікацій. Усі ваги-візки Аксіс – українського виробництва Axis. Візок з вбудованими вагами на даний момент існує на 150кг та візок з вагами на 300 кг. Використовувати ваги-візок для визначення маси товарів, важчих за 300 кг не слід. Оскільки ваги-візок не найдешевша складська техніка, краще з нею поводитись за інструкцією.
     Якщо у вас зламались ваги у Львові – звертайтесь сервіс Уніпро – ми допоможемо полагодити будь-яку поломку або ж допоможемо правильно вийти з ситуації.
     З моделей, представлених на сайті, є два види захисту вагового процесору – найважливішої деталі в вагах-візку. Один вид – це ваго процесор знаходиться в пластиковому корпусі – це візок з вбудованими вагами "Axis" BDU300-0508-В-В-Б та візок з вагами "Axis" BDU150-0508-В-В-Б. Для цих різновидів ваг ступінь захисту становить IP54 – це має значення для середовищ роботи з підвищеним пилоутворенням.
     Другий вид ваг – з ваго процесором у алюмінієвому корпусі – візок з вагами "Axis" BDU300-0508-В-В-С та візок з вбудованими вагами "Axis" BDU150-0508-В-В-С. Для них ступінь захисту IP65.
     Телефонуйте до нас в офіс та отримуйте персональну консультацію по вибору правильних для вас ваг, вбудованих у візок.
     На момент написання статті на сайті представлені 4 види ваг у візку. Ми намагатимемось розширювати асортимент такого складського обладнання і збільшувати можливість вибору для наших клієнтів.
     Автор: Igor Serbin

/lv
замовленo
Моє замовлення
тов.)
Порівняти товари
в порівнянні
Картинка
Розгорнути
Свернуть
Відгуки
Комментарии