Ми працюємо ПН-ПТ 10:00-17:00. Відправляємо товар щоденно.

ГоловнаВагове обладнанняЛічильні ваги

Лічильні ваги

    Счетные весы предназначены для  поштучного определения количества однотипных деталей одной номинальной массы, определения соответствия массы предварительно заданному значению и вывода результатов на цифровое табло.

Код товару: 3264
Код товару: 3264
4 490   4 400  грн.
ЦІНА З ПДВ
Товар є на складі
 • возможные НПВ: 3 кг, 6 кг, 15 кг, 30 кг;
 • повышенная точность в 5 раз, в сравнении со стандартной, предусмотренной ГОСТом 29329-92;
 • 3 жидкокристаллических дисплея, с подсветкой, высота символов 20 мм (масса, масса единицы, количество);
 • ввод массы тары с помощью клавиатуры весов;
 • память результатов взвешивания, вызов из памяти накопленной суммы;
 • размер платформы 225х300 мм.


Модифікації товару Код Дії Ціна
Camry ВТД-CСЧ-3-0,1 (НГЗ: 3 кг, d=0,1 г) 3268 Заказать 4400 грн.
Camry ВТД-CСЧ-6-0,2 (НГЗ: 6 кг, d=0,2 г) 3267 Заказать 4400 грн.
Camry ВТД-CСЧ-30-1 (НГЗ: 30 кг, d=1 г) 3269 Заказать 4400 грн.


Код товару: 1086
Код товару: 1086
14 615   13 153  грн.
ЦІНА З ПДВ
Доставка до 2-х днів
 • возможные НПВ: 2,5 кг, 5 кг, 10 кг, 25 кг;
 • три ярких флуоресцентных индикатора;
 • ввод массы тары с помощью клавиатуры или с помощью функции тарирования;
 • питание от сети ~220 V; 
 • размер платформы: 340 x 215 мм.
Модифікації товару Код Дії Ціна
НГЗ:5 кг, d=1 г 1087 Заказать 13153 грн.
НГЗ:10 кг, d=2 г 1088 Заказать 13153 грн.
НГЗ:25 кг, d=5 г 1089 Заказать 13153 грн.


Код товару: 2996
Код товару: 2996
9 990   8 991  грн.
ЦІНА З ПДВ
Товар є на складі
 • можливі НГЗ: 2,5 кг; 5 кг; 10 кг; 25 кг;
 • односторонній світлодіодний індикатор "МАСА";
 • розмір платформи 335х210 мм;
 • живлення: тільки мережа ~ 220 В;
 • можливість інтеграції ваг в облікові программми (1С: Підприємство).
Модифікації товару Код Дії Ціна
НГЗ: 10 кг, d=2г 2997 Заказать 8991 грн.
НГЗ: 25 кг, d=5г 2998 Заказать 8991 грн.
НГЗ: 2,5 кг, d=0,5г 2999 Заказать 8991 грн.


     Серед різновидів електронних ваг виділяють одну особливу категорію – лічильні ваги електронні. Лічильні ваги електронні в дечому можуть нагадували настільні технічні ваги, або їх можна сплутати з  фасувальними вагами. Однак, один фактор робить їх несхожими на інші. Лічильні ваги здатні порахувати і вивести на екран кількість маленьких однотипних деталей в загальній масі.
     Для цього лічильні ваги потребують зважування однієї деталі, визначають її масу, після цього можна помістити на платформу електронних лічильних ваг всю кількість деталей і ваги покажуть число на екран.
     Лічильні ваги у Львові купують в основному магазини з продажу будівельних матеріалів – для підрахунку гвіздків, гайок, шурупів ат схожих мілких деталей. Адже, зазвичай, даний товар продається поштучно. Тому актуально буде купити ваги для підрахунку штучного в загальній масі. Лічильні ваги економлять час на самостійний підрахунок на калькуляторі.
     Купити лічильні ваги у Львові також можна в магазини канцтоварів, де продається товар у великих кількостях не розфасований і не упакований. Для підрахунку кількості скріпок, резинок, папірців, олівців, ручок та багато іншого необхідно придбати лічильні ваги.
     Ваги для підрахунку кількості мілких деталей досить точні. Вони можуть визначити кількість деталей навіть дуже маленької маси.
     Робота на лічильних вагах відбувається наступним чином. Пристрій обладнаний пам’яттю, в яку можна записати певну кількість кодів товарів. Кожному коду присвоюється значення маси однієї штуки даного товару. Потім при роботі на ваги поміщається потрібна кількість деталей, вибирається код і ваги автоматично рахують і видають значення кількості.
     Також можна піти іншим шляхом – порахувати заздалегідь кількість штук, помістити їх на ваги, вказати пораховану кількість і потім уже рахувати інші порції товару. Ваги лічильні автоматично порахують масу однієї штуки.
     Можна зважити 1 штуку, задати її вагу і потім працювати з різними кількостями. Лічильні ваги є великим помічником у вирішенні різних завдань. Якщо ваша діяльність якось пов’язана з описаними вище процесами – вам необхідно купити лічильні ваги у Львові на нашому сайті.
     Виробники лічильних ваг електронних в межах конкуренції створюють якісні товари. Лідером продажу є ваги лічильні Промприлад ВТА-60, ваги для підрахунку кількості Certus, лічильні ваги CAS (КАС), ваги кишенькові з можливістю підрахунку кількості Jadever та ін.
     На нашому сайті Компанії Уніпро ви можете користуватись фільтром при виборі моделі ваг.
     Спробуємо допомогти розібратись з роботою фільтру. Якщо ви знаєте приблизний діапазон мас, які будуть зважуватись на лічильних вагах у Львові – виберіть найприйнятніше значення в розділі фільтру Найбільша границя зважування (НГЗ). Це буде максимальна можлива вага загальної кількості, яку можна помістити на платформу одночасно.
     Також виміряйте, якої маси може бути предмет, кількість якого ви будете визначати. Маса однієї штуки може підказати параметр дискретність відліку і ціна повірочної поділки. Щоб ваги адекватно реагували на додавання навіть 1 штуки товару, необхідно правильно підібрати дискретність. Бажано щоб вона була нижчою за масу1 шт.
     Визначте який розмір платформи вам буде найбільш прийнятним. Також беріть до уваги місце майбутнього розташування лічильних ваг.
     Спосіб живлення має велике значення при виборі будь-яких електронних торгових пристроїв. Чи це буде зарядка акумулятора, чи автономна робота на батарейках, чи постійне живлення від мережі.
     Щоб купити лічильні ваги у Львові за низькою ціною – звертайтесь в Компанію Уніпро. Ми допоможемо з вибором та з розумінням підійдемо до ваших запитів.
     Автор: Igor Serbin

/lv
замовленo
Моє замовлення
тов.)
Порівняти товари
в порівнянні
Картинка
Розгорнути
Свернуть
Відгуки
Комментарии