Ми працюємо ПН-ПТ 10:00-17:00. Відправляємо товар щоденно.

ГоловнаТорговельне обладанняПринтери чеківТермопринтер друку чеків Zonerich AB-58C (USB)

Термопринтер друку чеків Zonerich AB-58C (USB)

Код товару: 3450
термопринтер чеків Zonerich AB-58C USB, RS232
0  грн.
Ціну та термін виготовлення
уточняйте в менеджерів
Гарантія: 12 міс.
Термопринтер друку чеків Zonerich AB-58C (USB)
0  грн.
Повернення товару та гарантія ⇓

Доставка товарів ⇓

Знайшли дешевше? ⇓

   Принтер чеків  Zonerich AB-58C (USB)  має сучасний і ергономічний дизайн і компактні розміри. При цьому, цей чековий принтер є дуже надійним і при друку видає дуже низький рівень шуму.
   Розроблено для роботи на невеликих підприємствах роздрібної торгівлі (магазини, бутіки, острівки в торгових центрах, міні-маркети) і сфери послуг (кафе, бари, ресторани, салони краси).

Особливості чекового принтера Zonerich:

 • USB-інтерфейс підключення до комп'ютеру;
 • Висока швидкість друку (до 170 мм / сек);
 • Мінімальні габаритні розміри для економії робочого місця;
 • Сумісність драйверів з операційними системами Win 98 / Win ME / Win 2000 / Win 2003 / Win NT / Win XP / Win Vista / Windows 7 / Windows 10;
 • Наявність порту для підключення грошового ящика, дзвінка повара;
 • Автоматичний обрізувач чеків;
 • Легка заміна паперу;
 • Надійне принтер, виробництва Samsung Inc .;
 • Висока роздільна здатність друку 203 dpi;
 • Великий рулон чекової стрічки (80 мм);

  Загальний опис  Zonerich AB-58C (USB)

Принтер для друку чеків  Zonerich AB-58C (USB)  завдяки можливості підключення до нього дзвінка для кухаря найчастіше купують для роботи в ресторанах, кафе, барах.

Зазвичай, в закладах громадського харчування налаштовують систему по автоматизації роботи персоналу і внутрішнього спілкування. Автоматизація ресторанів і кафе полягає в наступному. Офіціант, прийнявши замовлення від клієнта, вводить все даних на замовлення в спеціальний комп'ютер. За бажанням власника або адміністратора закладу комп'ютер може бути обладнаний сенсорним екраном, за допомогою якого внесення даних про замовлення здійснюється набагато швидше.

Комп'ютер для автоматизації в кафе або ресторані повинен з'єднуватися з принтером для друку чека  Zonerich AB-58C (USB) , в більшості випадках з декількома принтерами чеків. Офіціант, обробивши замовлення, отримує з одного принтера чек на напої, які відвантажуються з бару, а інший чек - для кухні - як внутрішнє замовлення для приготування страв.

Може бути представлена ситуація, при якій замовлення чек для кухні друкується не по команді офіціанта, а автоматично на віддаленому принтері для друку чеків  Zonerich AB-58C (USB) . Для роботи за такою схемою термопринтер чеків для кухаря повинен добре відповідати на запити комп'ютера і швидко здійснювати друк квитанції.

Ще одним важливим параметром товару "принтер для друку чеків  Zonerich 58C (USB)" вважається наявність інтерфейсу для підключення дзвінка для кухаря. З огляду на значний шум на кухні закладу харчування, кухар може не помітити нового надрукованого чека, для цього до принтера підключають дзвінок, який видає досить гучний звук при закінченні друку чека-замовлення. 

Чековий принтер  Zonerich AB-58C (USB)  також може встановлюватися безпосередньо біля комп'ютера для формування рахунку для оплати клієнтом. Прийнято друкувати два чека - один для клієнта, інший - для внутрішньої звітності.

Принтер для чеків  Zonerich AB-58C (USB)  характеризується швидкістю друку 170 мм за секунду, дозволом друку 8 точок на 1 мм.

Ширина друку чека на принтері  Zonerich AB-58C (USB) в Києві  становить 57мм - цілком прийнятна ширина для друку замовлень і чеків в кафе, барах, ресторанах, столових.

Також часто можна купити принтер чеків  Zonerich AB-58C (USB)  для установки в інших цілях - в магазині, на касі театру або кіно і т.п. Компанія Уніпро надає гарантію на принтери  Zonerich AB-58C (USB) . 

термопринтер чеків Zonerich AB-58C USB, RS232
Характеристики принтера
Швидкість друку 170 мм/с
Метод друку термодрук
Ширина паперу 57,5 мм
Ширина друку 57,5±0,5 мм
Щільність друку 203 dpi
Автоматична обрізка чеку є
Технічні характеристики
Автоматический обрезчик є
Типи інтерфейсів, які підткимуються
Інтерфейс Ethernet немає
Інтерфейс USB є
Інтерфейс RS-232 немає
Інтерфейс LPT немає
Виробник
Виробник Zonerich
Країна виробника Китай
Габаритні розміри, маса
Габаритні розміри (ШхДхВ) 131мм x 163мм x 129 мм
термопринтер чеків Zonerich AB-58C USB, RS232

Ваш коментарий вскоре появится на сайте, после проверки его модератором.

Відгуки (0)

Оставить комментарий3450
/lv
замовленo
Моє замовлення
тов.)
Порівняти товари
в порівнянні
Картинка
Розгорнути
Свернуть
Відгуки
Комментарии