Ми працюємо ПН-ПТ 10:00-17:00. Відправляємо товар щоденно.

ГоловнаВагове обладнанняАналітичні ваги

Аналітичні ваги

     Аналітичні ваги електронні характеризуються високою точністю зважування при невисокій максимальній границі зважування. Аналітичні ваги електронні у Львові купують в лабораторії, фармацевтичні компанії, ювелірні майстерні для роботи з дорогоцінними камінням та металами. Зазвичай аналітичні ваги користуються популярністю в сферах, де надзвичайно велике значення має висока точність.
     Аналітичні ваги класифікуються згідно з ГОСТом по класах точності (спільна класифікація з лабораторними вагами). До аналітичних ваг можна віднести ваги електронні, які входять в 1 та 2 класи точності.
     Аналітичні ваги  можуть мати різну ціну поділки, або дискретність.  Моделі, представлені на нашому сайті характеризуються ціною повір очної поділки, які коливаються в межах від 0,00001 г до 0,0001 г. При тому, що максимальна вага, виміряна на такому пристрої може сягати 310 грам.
     Аналітичні ваги, як і ювелірні та лабораторні ваги електронні куплені у Львові для вирішення завдань зважування з високою точністю потребують державної повірки та частого калібрування. Ваги придбані в Компанії Уніпро у Львові та по Україні завжди з актуальною повіркою. Інструкція по користуванню аналітичними вагами навчає правилам калібрування.
     Калібрувати ваги аналітичні необхідно задля правильності показів. Оскільки внутрішня структура пристрою настільки складна і відрізняється він іншого вагового обладнання, аналітичні та лабораторні ваги дуже чутливі до температури зовнішнього середовища, до його вологи, до гравітаційного поля. Навіть у різних точках України покази одних і тих же ваг можуть дещо відрізнитись. Це зумовлено різною висотою над рівнем моря, тиском повітря та відношенням до центру Землі. Тому щоб добитись максимально вірних показів при зважування на аналітичних вагах, прийнято калібрувати їх перед початком роботи.
     На сайті представлені різні моделі різних виробників аналітичних ваг електронних. Серед них у Львові можна купити ваги польського та українського виробництва. Особливо популярними залишаються ваги аналітичні Аксіс, або аналітичні ваги Axis. Також на сайті є моделі польського виробництва Radwag аналітичний ваги електронні.
     Ваги аналітичні в багатьох випадках комплектуються захисним ковпаком. Навіть маленький протяг або коливання повітря здатні спотворити покази результатів на екрані. Для цього необхідно при використанні аналітичних ваг накривати їх захисним ковпаком.
     Обираючи ваги аналітичні електронні на нашому сайті, користуйтесь фільтром з підбору. Якщо бажаєте отримати живу консультацію – телефонуйте до нас, наші менеджери допоможуть обрати максимально підходящий вам по ціні та по параметрах пристрій для вимірювання маси з високою точністю. Якщо вам необхідні ваги з високою точністю у Львові – купуйте аналітичні ваги в Компанії Уніпро.
     Автор: Igor Serbin

/lv
замовленo
Моє замовлення
тов.)
Порівняти товари
в порівнянні
Картинка
Розгорнути
Свернуть
Відгуки
Комментарии