Ми працюємо ПН-ПТ 10:00-17:00. Відправляємо товар щоденно.

ГоловнаВагове обладнанняМонорейкові ваги

Монорейкові ваги

Код товару: 3046
Код товару: 3046
13 706  грн.
ЦІНА З ПДВ
Товар є на складі
  • Конструкция платформы покрыта порошковой эмалью;
  • Весопроцессор помещен в герметичный влагозащищенный корпус из нержавеющей стали;
  • Степень защиты датчиков IP67;
  • Степень защиты весопроцессора IP65.
Модифікації товару Код Дії Ціна
НГЗ: 600 кг, d=200 г, датчики IP67, вагопроцесор IP65 3047 Заказать 13803 грн.
НГЗ: 1000 кг, d=500 г, датчики IP67, вагопроцесор IP65 3048 Заказать 13910 грн.


     Монорейкові ваги найчастіше знаходять застосування на м’ясокомбінатах та в цехах, де відбувається рух товару по монорейках. Щоб виміряти масу підвішеного товару, який рахується досить зручно установити монорейкові ваги.
     Для підприємств по переробці туш годі й шукати кращого вирішення проблеми. Монорейкові ваги – це така конструкція, яка передбачає вбудовування тензодатчиків у рейки, по яких рухатиметься вантаж. Екран індикації виносний та може знаходитись на відстані від 3 до 25 метрів від місця безпосереднього зважування. Екран індикації (вагопроцесор) з’єднується з монорейками провідним способом. Знімати покази зважування може людина, що знаходиться на відстані від місця зважування.
     Вагопроцесор від монорейкових ваг можна підключати до зовнішніх пристроїв. Наприклад, можна підключити монорейкові ваги до комп’ютера, а відповідно і до програми обліку – підключити монорейкові ваги до 1С.
     Також є можливість з’єднати монорейкові ваги з принтером або іншим апаратом запису даних. Це зручно для швидкої обробки інформації, отриманої одразу після зважування.
     У Львові купити монорейкові ваги в Компанії Уніпро можна двох типів - ТВ2-300 водозахисні ваги монорейкові та ТВ2-300 з нержавіючої сталі ваги монорейкові. Ті та інші ваги монорейкові призначені для визначення маси вантажів до 300кг, 600кг або 1500кг.
     Для монорейкових ваг особливе значення мають ступені захисту від вологи та пилу.
     Автор: Igor Serbin

/lv
замовленo
Моє замовлення
тов.)
Порівняти товари
в порівнянні
Картинка
Розгорнути
Свернуть
Відгуки
Комментарии