Ми працюємо ПН-ПТ 10:00-17:00. Відправляємо товар щоденно.

ГоловнаВагове обладнанняАрхів обладнанняМеханічні ваги

Механічні ваги

     Не дивлячись на широке розповсюдження електроніки в діяльності людства, подекуди користувачі залишаються вірними механічним вагам. Це спричинено більшою стійкістю конструкції механічних ваг купити у Львові які ви маєте можливість на нашому сайті.
     Механічні ваги у Львові використовуються здебільшого в сферах, де немає доступу до мережі 220 Вольт. Адже куплені механічні ваги не потребують ні заряду акумулятора, ні прямого живлення. Механічні набагато краще працюють у складних умовах, при низьких температурах та при високих.
     Вони хоч і відходять в минуле, у Львові купити механічні ваги можливо, якщо вам це необхідно.  На нашому сайті представлені різні види – торгові механічні ваги, напільні механічні, механічні ваги товарні, механічні платформні.
     Механічні ваги торгові мають вигляд стандартних ваг з ринків 90-х років. На нашому сайті вони представлені моделлю РН-10Ц13У. Такий пристрій розрахований на максимальну масу 10 кг. Ціна поділки становить 5 грам. Маса самих торгових механічних 18 кг.
     Асортимент товарних ваг механічних дещо ширший. Тут є механічні ваги на 15кг, 30кг, 50кг, механічні товарні ваги на 100кг, ваги механічні товарні на 200кг. Купити механічні ваги товарні у Львові ви можете в Компанії Уніпро.
     Для зважування великих предметів можете купити платформні механічні ваги на 1000кг, 500кг, а також платформні ваги механічні на 2 тонни, 5тонн, 3тонни.
     Механічні ваги у Львові в Компанії Уніпро можна замовити з доставкою, однак враховуйте, що транспортування може зайняти декілька днів. Механічні ваги відрізняються розмірами, максимальною границею зважування та дискретністю.
     Купити механічні ваги рекомендується на підприємства, де можливі перебої з живленням, важкі умови праці для обладнання. А також, якщо ви бажаєте купити дешеві ваги – зупиніть свій вибір на механічних.
     Автор: Igor Serbin

/lv
замовленo
Моє замовлення
тов.)
Порівняти товари
в порівнянні
Картинка
Розгорнути
Свернуть
Відгуки
Комментарии