Ми працюємо ПН-ПТ 10:00-17:00. Відправляємо товар щоденно.

ГоловнаВагове обладнанняТоргові вагиГосповерка электронных весов, поверка весов в Киеве

Госповерка электронных весов, поверка весов в Киеве

Код товару: 2568
Kleymo
450  грн.
Виконання за 1-3 дні
Гарантія: 12 міс.
Госповерка электронных весов, поверка весов в Киеве
450  грн.
Повернення товару та гарантія ⇓

Доставка товарів ⇓

Знайшли дешевше? ⇓

Вартість повірки від 450 грн., в залежності від типу ваг.

   Усі механічні та електронні ваги, які не призначені для побутового використання, при виробництві повинні проходити первинну перевірку чи атестацію. Позитивні результати державної первинної перевірки формують записом у паспорті (посібнику з експлуатації) на ваги з нанесенням відбитка повірного тавра та підписом держповірника;

   Приклад відбитка повірного тавра в паспорті, який використовується при повірці продукції, наведено нижче. У повірному клеймі закодована інформація про повірителя, рік повірки, квартал повірки.

   Після того, як закінчується термін дії первинної перевірки, вагам необхідно проходити періодичну метрологічну перевірку. Відповідно до ДСТУ 2708-99 періодичній повірці підлягають ваги, що знаходяться в експлуатації, з періодичністю - 1 раз на рік. Таким чином, можна стверджувати, що частота перевірки ваг становить 12 місяців (періодичність перевірки ваг становить 1 рік).

   Крім того, існує також позачергова повірка вагів, яка проводиться при пошкодженні повірного тавра (пломби держповірника) або втраті свідоцтва про повірку, після проведення повторного калібрування, при введенні вагів в експлуатацію після тривалого зберігання.

   Зверніть увагу на те, що метрологічну перевірку вагів може виконувати лише державна організація ДП «Укрметртестстандарт» або приватні сертифіковані метрлогічні лабораторії. Ми пропонуємо замовити цю послугу у нас, з наступних причин:

  • У нас терміни перевірки ваг становлять 1-2 дні (за погодженням існує також експрес повірка);
  • Ми можемо організувати оперативний виїзд метролога до Вас на підприємство (така процедура стає рентабельною вже при повірці 2-3 ваг на місці);
  • Ваші ваги можна одночасно відремонтувати, відкалібрувати та повірити в одному місці – у нас у сервісному центрі;
  • Якщо ваги будуть показувати неправильно, ми їх спочатку відкалібруємо, а потім повіримо. У держстандарті Вам просто повернуть ваги з позначкою про те, що вони не відповідають потрібним характеристикам, і у разі непроходження перевірки вартість послуг Держстандарту не повертається;

   Компанія Уніпро пропонує послуги: держповірка вагів, повірка вагів для ресторану, таврування вагів, калібрування вагів гирями, перевірка вагів.

   У нас можна оперативно замовити повірку електронних ваг вашого підприємства, ремонт та повірку електронних ваг. Повірка вагів у Києві, в Голосіївському районі в компанії Уніпро допоможе Вам зберегти час та кошти.

Kleymo
Kleymo

Ваш коментарий вскоре появится на сайте, после проверки его модератором.

Відгуки (0)

Оставить комментарий2568
/lv
замовленo
Моє замовлення
тов.)
Порівняти товари
в порівнянні
Картинка
Розгорнути
Свернуть
Відгуки
Комментарии