Ми працюємо ПН-ПТ 10:00-17:00. Відправляємо товар щоденно.

Про компанію

 ТОВ "Компанія Уніпро" є платником ПДВ і платником податку на прибуток на загальних підставах. 


  Компанія «Уніпро» зарекомендувала себе як надійний партнер і є одним з провідних гравців на вітчизняному ринку комплексної автоматизації.

   Застосування інноваційних технологій, сучасного обладнання та програмного забезпечення, реалізація проектів різного ступеня складності, оптимальні терміни виконання робіт в поєднанні з бездоганною якістю забезпечили нам високий імідж і довіру замовників. 

   Основний вид нашої діяльності - це реалізація комплексних проектів (розробка, впровадження та супровід автоматизованих систем обліку та управління бізнес-процесами) по автоматизації бізнес-процесів для всіх сфер бізнесу:

 • автоматизація підприємств роздрібної та оптової торгівлі: магазинів, кіосків, міні-маркетів, супер-маркетів, магазинів автозапчастин, складів, оптових баз;
 • автоматизація розважальних комплексів: більярдів, нічних клубів, саун, дискотек, соляріїв, фітнес-клубів, кінотеатрів;
 • автоматизація у сфері послуг: ресторани, бари, кафе, фаст-фуди;
 • автоматизація аптек;
 • автоматизація готелів;
 • автоматизація ювелірних магазинів, ювелірних салонів;
 • автоматизація процесів у сільському господарстві (овочесховища, овочеві бази, RFID-маркування тварин);
 • автоматизація виробничих процесів.

   Окремими напрямками діяльності є:

 • продаж, обслуговування, ремонт електронних ваг (у нас представлені практично всі українські і світові виробники);
 • продаж, обслуговування фіскальної техніки (касові апарати, фіскальні реєстратори, грошові ящики і т.д.);
 • продаж штрих-кодового обладнання (сканери, тремінали, принтери етикеток);
 • продаж POS-устаткування (ПОС-термінали, периферія до них, програмне забезпечення);
 • розробка спеціального програмного забезпечення та електроніки для контролю техпроцесів і автоматизації роботи різних торгових і промислових підприємств.

   З усім спектром пропонованого нами обладнання Ви можете почати знайомство в розділі Продукція . А з усіма послугами, наданими нашою компанією, можете ознайомитися в розділі " Послуги ".

    У нас Ви завжди можете розраховувати на професійну консультацію висококваліфікованих менеджерів та інженерів. Наші менеджери прагнуть підбирати обладнання, яке буде максимально задовольняти вимоги клієнта як за ціною, так і за технічними характеристиками.

   Маючи великий склад устаткування, тісні взаємини з виробниками, власний сервісний центр, наша компанія гарантує Вам адекватні ціни, мінімальні терміни постачання будь-якого зразка техніки, якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування.

   Зверніть увагу, що хоча наш склад знаходиться в Києві, отримати товар можна в будь-якому куточку нашої країни, так як ми працюємо практично з усіма перевізниками України (Автолюкс, Делівері, Інтайм, САТ, Нова Пошта і т.д.)

   Не зупиняючись на досягнутому, ТОВ "Компанія Уніпро" поступово зміцнює свої позиції на ринку системної інтеграції, постійно працює над розробкою нових технологічних рішень для багатьох галузей промислового виробництва та торгівлі, ефективно освоює нові напрямки діяльності, піднімає якісні та кількісні показники своєї роботи.

   Ми впевнені , що працюючи з нами Ви знайдете надійного ділового партнера і постачальника кращих зразків професійної вимірювальної, торгової і складської техніки.
 

/lv
замовленo
Моє замовлення
тов.)
Порівняти товари
в порівнянні
Картинка
Розгорнути
Свернуть
Відгуки
Комментарии