Ми працюємо ПН-ПТ 10:00-17:00. Відправляємо товар щоденно.

ГоловнаВитратні матеріалиТермоголовкиТермоголовка Mettler Toledo Tiger 8442 P/Pro

Термоголовка Mettler Toledo Tiger 8442 P/Pro

Код товару: 3045
Термоголовка Mettler Toledo Tiger 8442 P Pro
3 838  грн.
ЦІНА З ПДВ
Товар є на складі
Гарантія: 12 міс.
Термоголовка Mettler Toledo Tiger 8442 P/Pro
3 838  грн.
Повернення товару та гарантія ⇓

Доставка товарів ⇓

Знайшли дешевше? ⇓

   Термоголовка Mettler Toledo Tiger 8442 P/Pro - це друкуюча головка для принтера, яка нагріває термобумагу і відповідно формує текст і зображення на папері.

   Ресурс термоголовки для принтера складає 300-500 тис. етикеток формату 58х60, причому він сильно залежить від термоетикетки для принтера і наявності сервісного обслуговування друкуючої поверхні.

   Важливим фактором є умови зберігання термоетікетки: при зберіганні етикетки в приміщенні з підвищеною вологістю повітря, фарбувальний шар поступово вбирає вологу і діє на друкувальну головку, подібно абразиву.

   При чищенні головки в принтері Mettler Toledo Tiger 8442 P/Pro друкуючого механізму ніколи не користуйтеся гострими, металевими предметами! Використовуйте очищуючий олівець! У разі його відсутності в якості чистящої речовини використовуйте тільки спиртовий розчин!

   Чистку термоголовки проводите тільки при відключеному живленні ваг! Перед включенням ваг переконайтеся, що розчин, яким проводилася очистка, повністю випарувався з поверхні головки! Невиконання цих вимог може призвести до виходу головки з ладу!

   У ТОВ "Компанія Уніпро" можна купити термоголовку для принтера . У нас на складі оригінальна термоголовка Mettler Toledo Tiger 8442 P/Pro. Працюємо по всій Україні: купити і доставити термоголовку в будь-яке місто України можна за допомогою перевізників (Нова Пошта, Делівері, САТ, Інтайм).

Термоголовка Mettler Toledo Tiger 8442 P Pro
Термоголовка Mettler Toledo Tiger 8442 P Pro

Ваш коментарий вскоре появится на сайте, после проверки его модератором.

Відгуки (0)

Оставить комментарий3045
/lv
замовленo
Моє замовлення
тов.)
Порівняти товари
в порівнянні
Картинка
Розгорнути
Свернуть
Відгуки
Комментарии