Ми працюємо ПН-ПТ 10:00-17:00. Відправляємо товар щоденно.

ГоловнаАкції та б/в технікаТовари акційніПрограма для обліку UniproRetail (програма для автоматизації мінімаркету, магазину, фастфуду, кафе, ресторану)

Програма для обліку UniproRetail (програма для автоматизації мінімаркету, магазину, фастфуду, кафе, ресторану)

Код товару: 3087
2
1
Photo 2017-05-08 11-21-53
3
4
5
6
7
8
Table13
10
9
Вікно для зчитування штрих-кодів акцизних марок з алкогольних напоїв в програмі Unipro
Відображення просканованих акцизних марок в екрані касира Unipro
6 000  грн.
3 499  грн.
Доступно для завантаження
Програма для обліку UniproRetail (програма для автоматизації мінімаркету, магазину, фастфуду, кафе, ресторану)
3 499  грн.
Повернення товару та гарантія ⇓

Доставка товарів ⇓

Знайшли дешевше? ⇓

  Професійна програма Unipro Retail для обліку в торгівлі, сфері HoReCa і на складах об'єднала в собі кращі якості і переваги аналогічних продуктів, але з "антикризової" ціною.

    Нижче будуть описані  можливості та переваги програми для обліку UniproRetail , після прочитання яких Вам стане зрозуміло, чому варто працювати з нами і автоматизувати облік на базі програми UniproRetail.

     Вже автоматизовані об'єкти наших задоволених клієнтів можна подивитися тут >Там же ми описали обладнання, яке було використано і завдання обліку, які вдалося вирішити з нашою допомогою. 
    У розділі 
"Статті"  ми зібрали багато додаткової інформації для наших клієнтів, в тому числі, там є і статті по темі "Автоматизація бізнесу".


Завантажити повнофункціональну демо-версію програми UniproRetail;

   Якщо Ви хочете ознайомитися з принципами обліку в нашій програмі, протестувати її, ми надаємо безкоштовну ліцензію на програму UniproRetail. Безкоштовна ліцензія ні до чого Вас не зобов'язує, якщо програма Вам не підійде, її можна просто видалити без погоджень з нами і пояснень причин. 
    Нам, звичайно, в такій ситуації, було б дуже корисно дізнатися, що Вас не влаштувало, адже, можливо, та функція, яку Ви шукали, по-іншому називається або реалізована по-іншому. Тому, ми закликаємо до діалогу з нашими фахівцями - задавайте питання, на них ми відповідаємо безкоштовно. :)

 • Гарантована наявність всіх необхідних документів, звітів, довідників для ведення оперативного обліку;

На сьогоднішній день в програмі UniproRetail доступні такі документи: 

 • Рахунок-фактура на оплату;
 • Попереднє замовлення постачальнику;
 • Прибуткова накладна;
 • Видаткова накладна;
 • Внесення залишків;
 • Акт списання;
 • Акт інвентаризації;
 • Накладна на переміщення;
 • Накладна наповернення;
 • Прибутковий касовий ордер / вхідне платіжне доручення;
 • Видатковий касовий ордер / платіжне доручення;
 • Екран касира;
 • Виробництво / рецепти.

Список звітів для аналітики (постійно додаються нові): 

 • Звіт з продажу товарів (посекундна деталізація);
 • Консолідований звіт по прибутковості бізнесу;
 • Взаєморозрахунки з контрагентами, коротка і деталізована форма;
 • Залишки товарів на складах;
 • Рух товарів по складах;
 • Звіт по номенклатурі, прайс-листи;
 • Рух грошових коштів;
 • Деталізований звіт виробництва, з фільтрами і параметрами; 
 • Системний журнал подій для конроля персоналу.

   Компанія Уніпро розробила програмне забезпечення Unipro Retail, виходячи зі свого 10-річного досвіду в сфері автоматизації торгівлі, сфери обслуговування, ресторанного бізнесу, складських об'єктів. Протягом 10 років ми працювали з різними програмами, відзначали мінуси і плюси кожної з них, професійно порівнювали їх і створили кращу програму для обліку на ринку України.

   Якщо раптом виявиться, що якогось важливого  для Вас  звіту або документа в нашій програмі немає - ми додамо його безкоштовно!

 • Коробковий продукт "все в одному";

   Ви купуєте весь функціонал, який вже розроблений нами, навіть якщо деякі функції не будете використовувати. Відповідно, всі модулі з максимальною функціональністю включені у вартість, без додаткової плати за додаткові функції, обробки, підключення обладнання і т.д .;

 • Можливість вести детальний облік по декількох юридичних особах в одній базі;

   Якщо у Вас на об'єкті працює кілька юр. осіб (наприклад,  один продає підакцизні товари, другий звичайні), наша програма дозволяє дуже зручно і детально вести облік двох окремих юр. осіб в одній базі даних. Також передбачено поділ друку чеків, з можливістю прив'язки до кожної юр.особи, складу, групи товарів.

   З нашою програмою у Вас ніколи не буде пересортів, недостач і надлишків. Всі операції протестовані разом з нашими клієнтами і обраний найоптимальніший алгоритм роботи.

 • Робота програми UniproRetail без наявності інтернету;

    На відміну від модних зараз "хмарних" рішень, програма обліку UniproRetail може працювати автономно, вся інформація зберігається на вашому ПК, вона є тільки у Вас і ніхто її не бачить. 
   Пам'ятайте, що дані в "хмарі" дуже часто доступні для розробників софта і вони можуть використати цю інформацію проти вас.

 • Робота програми в мережевому режимі (мережа до 100 комп'ютерів, ліцензія потрібна на кожне робоче місце);

  UniproRetail є системою автоматизації "мережевих" роздрібних структур (гастрономів, мінімаркетів, магазинів самообслуговування, фастфудів, кафе), складських і ресторанних комплексів.

   Також, є можливість побудови бізнес-схеми, коли власник підключається до свого магазину через інтернет і контролює його роботу віддалено, при цьому не заважаючи продавцям працювати.

 • Інтелектуальна бонусна і накопичувальна програма лояльності, що дозволяє будувати різні алгоритми надання знижок і бонусів і, відповідно, збільшувати продажі;

 • Система паролів і права  рівня  доступу користувачів до об'єктів програми;

    Програма має спеціальний пункт меню "Налаштування прав користувачів", який дозволяє дуже гнучко налаштувати ролі персоналу в системі і заборонити / дозволити доступ різних категорій користувачів до кожного типу документів або довідників. Для настройки прав не потрібен великий досвід в роботі з комп'ютерними системами і не потрібні навички програмування. Також, в програмі вже є налаштовані стандартні типи користувачів: "Власник", "Адміністратор / Товарознавець", ​​"Касир / Офіціант".

    Доступ кожного користувача за унікальним паролем гарантує надійний захист бази даних  від помилок і зловживань, а також  дозволяє забезпечити узгодженість дій різних користувачів в бізнесі, систематизувати і підвищити прозорість бізнес-процесів компанії.

 • Системний журнал подій;

   Програма автоматично веде лог-файл всіх дій користувачів з детальним описом внесених змін. У журналі подій користувач має можливість використовувати різні параметри та фільтри для більш зручної роботи, а також друк і експорт даних в Excel-форматі. 
   Цей журнал подій дозволяє знайти помилку, зроблену користувачем, знайти "крайнього" або "нечистого на руку" співробітника, а також в корені присікти бажання персоналу шахраювати і займатися крадіжкою.

 • Дерево зв'язків для кожного документа;

   Унікальний візуальний інструмент, що дозволяє перевірити ланцюжок документів для кожної операції. Ця функція дозволяє товарознавцю / оператору додатково перевірити себе, а також дає можливість зручніше шукати помилки в обліку. 
  Наприклад, якщо на склад прийшов товар, і його оплатили, то після завершення всіх операцій, в дереві зв'язків можна буде побачити таку картинку:

 • Супер розробка, НОУ-ХАУ: модульна структура програми UniproRetail;

   Наша гордість - модульність системи UniproRetail. Саме завдяки цій ієрархії вдалося досягти величезної продуктивності, максимальної безпеки, захищеності головного модуля програми від помилок, які можуть мати інші модулі. Також, завдяки цій структорі,  у нас  є можливість змінювати конкретні модулі під різні бізнес-процеси клієнтів.

 • Вбудований редактор для друку цінників (підтримка принтерів А4 і принтерів етикеток);

    Можливість легко міняти дизайн цінника, вибирати товари вручну з бази товарів і автоматично друкувати цінники з "Приходної накладної" як з урахуванням кількості товару, так і без урахування. Тобто, якщо необхідно наклеїти штрих-коди на усі товари, що прийшли на склад - це робиться натисканням однієї кнопки.

   Цінники можна друкувати на аркушах А4 без використання принтера етикеток, а також на будь-яких принтерах етикеток.

 • Імпорт довідників товарів, а також документів з Excel;

    Якщо у вас є накладні від постачальників в електронній формі або база товарів з іншої програми, завантаження цих дані в програму обліку UniproRetail займе максимум 1 хвилини. 
    Завантаження накладних дозволяє істотно зменшити час введення приходу в базу, а також зменшуються кількість помилок, які може зробити оператор при введенні даних;

 • Підтримка рецептів на продукцію. Супер-складні рецепти з вкладеністю до 100 підрецептів;

   Можливість створювати рецепти на продукцію використовується для зручності ведення обліку в ресторанах, кафе і частково в торгівлі. Загальний принцип роботи з рецептами такий: при створенні страви використовується калькуляційна карта з якої переносяться інгредієнти до складу цієї страви. При виробництві та  продажу  такого блюда зі складу автоматично списуються інгредієнти. 

 • Безкоштовні необмежені в часі оновлення програми;

  Оскільки наша компанія постійно вдосконалює програму UniproRetail, стабільно виходять її оновлення. Також, оскільки програма має унікальну модульну структуру, оновлення одного модуля не впливають на стабільність роботи інших модулів (наприклад, в разі поновлення модуля "Інвентаризація", користувачеві не варто турбуватися про працездатність модуля "Прихід товарів", ці модулі не мають критичних точок дотику) .

 • Вбудований ергономічний торговий екран касира / офіціанта / бармена;

   Спеціально розроблений швидкісний "Mouse-free" інтерфейс для касира, а також ергономічний сенсорний інтерфейс "Touch screen" для офіціанта. 
   Експериментально доведено, що робота касира тільки на клавіатурі, без використання мишки в цілому прискорює роботу каси на 35%.  
   У наші дні, більшість розробників не приділяють цьому увагу, і часто можна бачити касирів, які користуються двома пристроями - клавіатурою і мишкою. У більшості випадків, це недолік розробників програми, які не звернули увагу на розробку Інтрфейс касира. 
    Ми ж гарантуємо, що ваш касир через 1 годину навчання роботі з нашою програмою буде працювати тільки на клавіатурі без миші.

 • Можливість використовувати нефіскальні касові апарати в якості робочого місця касира, а програму UniproRetail як "бек-офісу";

   Рішення підходить для автоматизації невеликого магазину, аптеки, мобільної кав'ярні, ларька і т.д. 
    До касового апарату можна підключити ваги і сканер штрих кодів, в такому виконанні комплекс вдало підходить для магазину.

    Підходить всім, хто хоче отримувати дані про продажі автоматизовано і у кого немає великого навантаження на касовий апарат (один чек в кілька хвилин і рідше), наприклад: готелі, медичні установи, точки продажів акцизної продукції (тютюн, алкоголь, слабоалкоголь).

  Повний опис рішення представлено тут >>

 • Великий спектр торгового обладнання;

   Програма підтримує роботу з будь-якими USB-сканерами штрихкодів, принтерів чеків, принтерами друку штрихкодів, офісними принтерами. Також програма працює на POS-терміналах, підтримує фіскальні реєстратори, електронні ваги та ін.

2
1
Photo 2017-05-08 11-21-53
3
4
5
6
7
8
Table13
10
9
Вікно для зчитування штрих-кодів акцизних марок з алкогольних напоїв в програмі Unipro
Відображення просканованих акцизних марок в екрані касира Unipro
2
1
Photo 2017-05-08 11-21-53
3
4
5
6
7
8
Table13
10
9
Вікно для зчитування штрих-кодів акцизних марок з алкогольних напоїв в програмі Unipro
Відображення просканованих акцизних марок в екрані касира Unipro

Ваш коментарий вскоре появится на сайте, после проверки его модератором.

Відгуки (14)

Комментарии

Станіслав Лозанов:
Вже пару років використовую дану програму. Коли скачав демо-версію і пропрацював з нею дві неділі, то відразу пожартував, що кучу часу витратив на інші безглузді програми. Якби відразу наткнулся на цю програму, то зекономив би багато часу та грошей. Не тільки програму мені сподобалось та її функціонал, а й персонал цієї компанії. Були в мене ситуації коли завтра потрібно працювати, а завтра неділя (неділя в нас основний робочий день), тобто потреба в допомозі виникала в суботу, всередині дня (зауважу, що у персоналу компанії це вихідний день). І що ви думаєте? Мені допомогли вирішити нюанси які склалися по моїй вині. Діло не тільки в програмі, а й в самій команді цієї компанії. Величезне дякую і за саму програму і за ставлення до клієнтів (за два роки я не один раз звертався в тех підтримку і жодного разу мене не проігнорували). Пообіцяли = зробили. Дякую, так тримати!!!
15.09.2022 19:30
unipro.com.ua:
Програма Unipro повністю відповідає вимогам Українского законовдавста. Рорбота з Акцизними марками реалізована дуже зручно та продумано. Як налаштувати описано тут: Документація (Акцизні марки)
09.11.2021 17:37
Гость:
Програма працює із акцизними марками?
09.11.2021 16:13
unipro.com.ua:
ПРРО інтерроване в програрму Unipro. Зверніться в відділ підтримки тел: +380674747963.
28.09.2021 23:07
Марина:
Підкажіть будь ласка, чи є можливість інтегрувати ПРРО в програму? Зараз пробую демо-версію, не знайшла жодної інформації щодо ПРРО. Дякую!
28.09.2021 15:35
Валентина:
Місяць тому купила програму, освоїла, і тепер можу впевнено рекомендувати її! Дуже легка у використанні, дуже зручна. Дякую менеджеру Івану за те, що так терпляче і змістовно відповідав на всі мої численні запитання, що полегшило мою роботу.
14.06.2021 16:48
unipro.com.ua:
Вітаю, Сергій. Заборонити продаж в мінус можна, хоча дуже не рекомендується, як зробити описано тут: wiki.unipro.ua
13.12.2020 18:16
Сергей:
Добрый день. Скажите пожалуйста можно ли в настройках поставить запрет на продажу в минус??? Заранее благодарен.
13.12.2020 17:47
Александр:
Программа просто шикарная. Раньше не сталкивался с подобными программами. Опыта нет. Переустанавливал кучу подобных программ, но в них разобраться водиночку нереально. Тут же все настолько просто реализовано. Даже есть возможность загрузки накладной из ексель файла в справочник товаров, а также проверка реального поступления товара на склад по накладной. Очень удобно. Одна просьба добавьте кнопку печати ценника в строке "Поиск в документе" в Поступлении товаров и услуг, там где можно выделять желтым то что пришло. Это реально ускорит прием товара еще в 2 раза. И если не сложно было бы очень круто если бы при клике в окошко ожидающее скана нового штрихкода, старый выделялся бы автоматически. А то несколько утомляет постоянно вытирать старый штрих код в строке поиска чтоб найти новый если принимаешь много товара за день. А так все супер, спасибо за ваш труд!
28.02.2018 08:15
Игорь:
Возможно добавить функцию запретить скидку на определенный вид товара,а не на все виды?
11.01.2018 13:00
UniproRetail:
"Влад: Скажите, будет ли распределение доп. затрат на приход? Покупаю контейнером, хочу наложить растаможку на себестоимость. Как мне сделать это в вашей программе?" Добрый день Вадислав! Добавим такую возможность, в обновлении приблизительно через 2 месяца. Оставьте нам Ваши контакты, чтобы мы смогли проинформировать Вас как добавим такую функцию.
28.11.2017 14:01
Влад:
Скажите, будет ли распределение доп. затрат на приход? Покупаю контейнером, хочу наложить растаможку на себестоимость. Как мне сделать это в вашей программе?
27.11.2017 23:30
Ольга:
Спасибо огромное!) За последний месяц я перепробовала десятка два программ подобного типа. Ваша - лучшая!!! Самая удобная, многофункциональная и, что не мало важно, простая в использовании. А если еще поможете кое-что доделать, то программа будет идеальной!) Спасибо!!!
18.09.2017 15:35
Гость:
Понадобилась программа учета для магазина. Наткнулись на UniproRetail. Очень удобная и гибка программа. Разработчики молодцы - учли все нюансы, а еще по пожеланию могут доработать некоторые функции в зависимости от специфики работы. Спасибо и удачных Вам в продажах!
21.07.2017 16:58

Оставить комментарий

Код товару: 3209
6 000 
3 499  грн.
Є в наявності

Код товару: 3480
6 720  грн.
ЦІНА З ПДВ
Товар є на складі
Код товару: 3547
10 087 
9 582  грн.
ЦІНА З ПДВ
Товар є на складі
Код товару: 3551
23 800 
22 000  грн.
ЦІНА З ПДВ
Очікується поставка
Код товару: 3435
2 000 
1 600  грн.
Доступно для завантаження
Код товару: 1075
0  грн.
Доступно для завантаження
Код товару: 3563
24 450 
23 230  грн.
ЦІНА З ПДВ
Товар є на складі
Код товару: 3566
400  грн.
ЦІНА З ПДВ
Товар є на складі
Код товару: 3160
3 800  грн.
Є в наявності
Код товару: 3588
3 000 
2 500  грн.
Доступно для завантаження
Код товару: 373
550  грн.
ЦІНА З ПДВ
Товар є на складі

   Перед скачуванням пропонуємо Вам ознайомитися з процесом установки,  базовими функціями і можливостями програми UniproRetail на нашому офіційному каналі на Youtube :
Наші реалізовані проекти по автоматизації:


Завантажити демо-версію програми для обліку UniproRetail >>

Список змін в UniproRetail >>

   Для зручності ознайомлення з нашим рішенням, при першому запуску програми, автоматично буде створена  демонстраційна база товарів і операцій 

 Зверніть увагу!!! 
Після установки і першого запуску, програму UniproRetail потрібно "Ліцензувати".    Для цього просто введіть свій контактний мобільний номер в діалогове вікно програми і наберіть 8 цифр ліцензійних коду з SMS, який тут же автоматично прийде на Ваш телефон.

 3087
/lv
замовленo
Моє замовлення
тов.)
Порівняти товари
в порівнянні
Картинка
Розгорнути
Свернуть
Відгуки
Комментарии