Ми працюємо. Доставляємо Новою Поштою. Наявність та ціни уточнюйте. Офіс зараз зачинено.

ГоловнаАкції та б/в технікаТовари акційніПрограма для обліку UniproRetail (програма для автоматизації мінімаркету, магазину, фастфуду, кафе, ресторану)

Програма для обліку UniproRetail (програма для автоматизації мінімаркету, магазину, фастфуду, кафе, ресторану)

Код товару: 3087
2
1
Photo 2017-05-08 11-21-53
3
4
5
6
7
8
Table13
10
9
Вікно для зчитування штрих-кодів акцизних марок з алкогольних напоїв в програмі Unipro
Відображення просканованих акцизних марок в екрані касира Unipro
6 000  грн.
3 499  грн.
Є в наявності
Програма для обліку UniproRetail (програма для автоматизації мінімаркету, магазину, фастфуду, кафе, ресторану)
3 499  грн.
Повернення товару та гарантія ⇓

Доставка товарів ⇓

Знайшли дешевше? ⇓

  Професійна програма Unipro Retail для обліку в торгівлі, сфері HoReCa і на складах об'єднала в собі кращі якості і переваги аналогічних продуктів, але з "антикризової" ціною.

    Нижче будуть описані  можливості та переваги програми для обліку UniproRetail , після прочитання яких Вам стане зрозуміло, чому варто працювати з нами і автоматизувати облік на базі програми UniproRetail.

     Вже автоматизовані об'єкти наших задоволених клієнтів можна подивитися тут >Там же ми описали обладнання, яке було використано і завдання обліку, які вдалося вирішити з нашою допомогою. 
    У розділі 
"Статті"  ми зібрали багато додаткової інформації для наших клієнтів, в тому числі, там є і статті по темі "Автоматизація бізнесу".


Завантажити повнофункціональну демо-версію програми UniproRetail;

   Якщо Ви хочете ознайомитися з принципами обліку в нашій програмі, протестувати її, ми надаємо безкоштовну ліцензію на програму UniproRetail. Безкоштовна ліцензія ні до чого Вас не зобов'язує, якщо програма Вам не підійде, її можна просто видалити без погоджень з нами і пояснень причин. 
    Нам, звичайно, в такій ситуації, було б дуже корисно дізнатися, що Вас не влаштувало, адже, можливо, та функція, яку Ви шукали, по-іншому називається або реалізована по-іншому. Тому, ми закликаємо до діалогу з нашими фахівцями - задавайте питання, на них ми відповідаємо безкоштовно. :)

 • Гарантована наявність всіх необхідних документів, звітів, довідників для ведення оперативного обліку;

На сьогоднішній день в програмі UniproRetail доступні такі документи: 

 • Рахунок-фактура на оплату;
 • Попереднє замовлення постачальнику;
 • Прибуткова накладна;
 • Видаткова накладна;
 • Внесення залишків;
 • Акт списання;
 • Акт інвентаризації;
 • Накладна на переміщення;
 • Накладна наповернення;
 • Прибутковий касовий ордер / вхідне платіжне доручення;
 • Видатковий касовий ордер / платіжне доручення;
 • Екран касира;
 • Виробництво / рецепти.

Список звітів для аналітики (постійно додаються нові): 

 • Звіт з продажу товарів (посекундна деталізація);
 • Консолідований звіт по прибутковості бізнесу;
 • Взаєморозрахунки з контрагентами, коротка і деталізована форма;
 • Залишки товарів на складах;
 • Рух товарів по складах;
 • Звіт по номенклатурі, прайс-листи;
 • Рух грошових коштів;
 • Деталізований звіт виробництва, з фільтрами і параметрами; 
 • Системний журнал подій для конроля персоналу.

   Компанія Уніпро розробила програмне забезпечення Unipro Retail, виходячи зі свого 10-річного досвіду в сфері автоматизації торгівлі, сфери обслуговування, ресторанного бізнесу, складських об'єктів. Протягом 10 років ми працювали з різними програмами, відзначали мінуси і плюси кожної з них, професійно порівнювали їх і створили кращу програму для обліку на ринку України.

   Якщо раптом виявиться, що якогось важливого  для Вас  звіту або документа в нашій програмі немає - ми додамо його безкоштовно!

 • Коробковий продукт "все в одному";

   Ви купуєте весь функціонал, який вже розроблений нами, навіть якщо деякі функції не будете використовувати. Відповідно, всі модулі з максимальною функціональністю включені у вартість, без додаткової плати за додаткові функції, обробки, підключення обладнання і т.д .;

 • Можливість вести детальний облік по декількох юридичних особах в одній базі;

   Якщо у Вас на об'єкті працює кілька юр. осіб (наприклад,  один продає підакцизні товари, другий звичайні), наша програма дозволяє дуже зручно і детально вести облік двох окремих юр. осіб в одній базі даних. Також передбачено поділ друку чеків, з можливістю прив'язки до кожної юр.особи, складу, групи товарів.

   З нашою програмою у Вас ніколи не буде пересортів, недостач і надлишків. Всі операції протестовані разом з нашими клієнтами і обраний найоптимальніший алгоритм роботи.

 • Робота програми UniproRetail без наявності інтернету;

    На відміну від модних зараз "хмарних" рішень, програма обліку UniproRetail може працювати автономно, вся інформація зберігається на вашому ПК, вона є тільки у Вас і ніхто її не бачить. 
   Пам'ятайте, що дані в "хмарі" дуже часто доступні для розробників софта і вони можуть використати цю інформацію проти вас.

 • Робота програми в мережевому режимі (мережа до 100 комп'ютерів);

  UniproRetail є системою автоматизації "мережевих" роздрібних структур (гастрономів, мінімаркетів, магазинів самообслуговування, фастфудів, кафе), складських і ресторанних комплексів.

   Також, є можливість побудови бізнес-схеми, коли власник підключається до свого магазину через інтернет і контролює його роботу віддалено, при цьому не заважаючи продавцям працювати.

 • Інтелектуальна бонусна і накопичувальна програма лояльності, що дозволяє будувати різні алгоритми надання знижок і бонусів і, відповідно, збільшувати продажі;

 • Система паролів і права  рівня  доступу користувачів до об'єктів програми;

    Програма має спеціальний пункт меню "Налаштування прав користувачів", який дозволяє дуже гнучко налаштувати ролі персоналу в системі і заборонити / дозволити доступ різних категорій користувачів до кожного типу документів або довідників. Для настройки прав не потрібен великий досвід в роботі з комп'ютерними системами і не потрібні навички програмування. Також, в програмі вже є налаштовані стандартні типи користувачів: "Власник", "Адміністратор / Товарознавець", ​​"Касир / Офіціант".

    Доступ кожного користувача за унікальним паролем гарантує надійний захист бази даних  від помилок і зловживань, а також  дозволяє забезпечити узгодженість дій різних користувачів в бізнесі, систематизувати і підвищити прозорість бізнес-процесів компанії.

 • Системний журнал подій;

   Програма автоматично веде лог-файл всіх дій користувачів з детальним описом внесених змін. У журналі подій користувач має можливість використовувати різні параметри та фільтри для більш зручної роботи, а також друк і експорт даних в Excel-форматі. 
   Цей журнал подій дозволяє знайти помилку, зроблену користувачем, знайти "крайнього" або "нечистого на руку" співробітника, а також в корені присікти бажання персоналу шахраювати і займатися крадіжкою.

 • Дерево зв'язків для кожного документа;

   Унікальний візуальний інструмент, що дозволяє перевірити ланцюжок документів для кожної операції. Ця функція дозволяє товарознавцю / оператору додатково перевірити себе, а також дає можливість зручніше шукати помилки в обліку. 
  Наприклад, якщо на склад прийшов товар, і його оплатили, то після завершення всіх операцій, в дереві зв'язків можна буде побачити таку картинку:

 • Супер розробка, НОУ-ХАУ: модульна структура програми UniproRetail;

   Наша гордість - модульність системи UniproRetail. Саме завдяки цій ієрархії вдалося досягти величезної продуктивності, максимальної безпеки, захищеності головного модуля програми від помилок, які можуть мати інші модулі. Також, завдяки цій структорі,  у нас  є можливість змінювати конкретні модулі під різні бізнес-процеси клієнтів.

 • Вбудований редактор для друку цінників (підтримка принтерів А4 і принтерів етикеток);

    Можливість легко міняти дизайн цінника, вибирати товари вручну з бази товарів і автоматично друкувати цінники з "Приходної накладної" як з урахуванням кількості товару, так і без урахування. Тобто, якщо необхідно наклеїти штрих-коди на усі товари, що прийшли на склад - це робиться натисканням однієї кнопки.

   Цінники можна друкувати на аркушах А4 без використання принтера етикеток, а також на будь-яких принтерах етикеток.

 • Імпорт довідників товарів, а також документів з Excel;

    Якщо у вас є накладні від постачальників в електронній формі або база товарів з іншої програми, завантаження цих дані в програму обліку UniproRetail займе максимум 1 хвилини. 
    Завантаження накладних дозволяє істотно зменшити час введення приходу в базу, а також зменшуються кількість помилок, які може зробити оператор при введенні даних;

 • Підтримка рецептів на продукцію. Супер-складні рецепти з вкладеністю до 100 підрецептів;

   Можливість створювати рецепти на продукцію використовується для зручності ведення обліку в ресторанах, кафе і частково в торгівлі. Загальний принцип роботи з рецептами такий: при створенні страви використовується калькуляційна карта з якої переносяться інгредієнти до складу цієї страви. При виробництві та  продажу  такого блюда зі складу автоматично списуються інгредієнти. 

 • Безкоштовні необмежені в часі оновлення програми;

  Оскільки наша компанія постійно вдосконалює програму UniproRetail, стабільно виходять її оновлення. Також, оскільки програма має унікальну модульну структуру, оновлення одного модуля не впливають на стабільність роботи інших модулів (наприклад, в разі поновлення модуля "Інвентаризація", користувачеві не варто турбуватися про працездатність модуля "Прихід товарів", ці модулі не мають критичних точок дотику) .

 • Вбудований ергономічний торговий екран касира / офіціанта / бармена;

   Спеціально розроблений швидкісний "Mouse-free" інтерфейс для касира, а також ергономічний сенсорний інтерфейс "Touch screen" для офіціанта. 
   Експериментально доведено, що робота касира тільки на клавіатурі, без використання мишки в цілому прискорює роботу каси на 35%.  
   У наші дні, більшість розробників не приділяють цьому увагу, і часто можна бачити касирів, які користуються двома пристроями - клавіатурою і мишкою. У більшості випадків, це недолік розробників програми, які не звернули увагу на розробку Інтрфейс касира. 
    Ми ж гарантуємо, що ваш касир через 1 годину навчання роботі з нашою програмою буде працювати тільки на клавіатурі без миші.

 • Можливість використовувати нефіскальні касові апарати в якості робочого місця касира, а програму UniproRetail як "бек-офісу";

   Рішення підходить для автоматизації невеликого магазину, аптеки, мобільної кав'ярні, ларька і т.д. 
    До касового апарату можна підключити ваги і сканер штрих кодів, в такому виконанні комплекс вдало підходить для магазину.

    Підходить всім, хто хоче отримувати дані про продажі автоматизовано і у кого немає великого навантаження на касовий апарат (один чек в кілька хвилин і рідше), наприклад: готелі, медичні установи, точки продажів акцизної продукції (тютюн, алкоголь, слабоалкоголь).

  Повний опис рішення представлено тут >>

 • Великий спектр торгового обладнання;

   Програма підтримує роботу з будь-якими USB-сканерами штрихкодів, принтерів чеків, принтерами друку штрихкодів, офісними принтерами. Також програма працює на POS-терміналах, підтримує фіскальні реєстратори, електронні ваги та ін.

2
1
Photo 2017-05-08 11-21-53
3
4
5
6
7
8
Table13
10
9
Вікно для зчитування штрих-кодів акцизних марок з алкогольних напоїв в програмі Unipro
Відображення просканованих акцизних марок в екрані касира Unipro
2
1
Photo 2017-05-08 11-21-53
3
4
5
6
7
8
Table13
10
9
Вікно для зчитування штрих-кодів акцизних марок з алкогольних напоїв в програмі Unipro
Відображення просканованих акцизних марок в екрані касира Unipro

Ваш коментарий вскоре появится на сайте, после проверки его модератором.

Відгуки (13)

Комментарии

unipro.com.ua:
Програма Unipro повністю відповідає вимогам Українского законовдавста. Рорбота з Акцизними марками реалізована дуже зручно та продумано. Як налаштувати описано тут: Документація (Акцизні марки)
09.11.2021 17:37
Гость:
Програма працює із акцизними марками?
09.11.2021 16:13
unipro.com.ua:
ПРРО інтерроване в програрму Unipro. Зверніться в відділ підтримки тел: +380674747963.
28.09.2021 23:07
Марина:
Підкажіть будь ласка, чи є можливість інтегрувати ПРРО в програму? Зараз пробую демо-версію, не знайшла жодної інформації щодо ПРРО. Дякую!
28.09.2021 15:35
Валентина:
Місяць тому купила програму, освоїла, і тепер можу впевнено рекомендувати її! Дуже легка у використанні, дуже зручна. Дякую менеджеру Івану за те, що так терпляче і змістовно відповідав на всі мої численні запитання, що полегшило мою роботу.
14.06.2021 16:48
unipro.com.ua:
Вітаю, Сергій. Заборонити продаж в мінус можна, хоча дуже не рекомендується, як зробити описано тут: wiki.unipro.ua
13.12.2020 18:16
Сергей:
Добрый день. Скажите пожалуйста можно ли в настройках поставить запрет на продажу в минус??? Заранее благодарен.
13.12.2020 17:47
Александр:
Программа просто шикарная. Раньше не сталкивался с подобными программами. Опыта нет. Переустанавливал кучу подобных программ, но в них разобраться водиночку нереально. Тут же все настолько просто реализовано. Даже есть возможность загрузки накладной из ексель файла в справочник товаров, а также проверка реального поступления товара на склад по накладной. Очень удобно. Одна просьба добавьте кнопку печати ценника в строке "Поиск в документе" в Поступлении товаров и услуг, там где можно выделять желтым то что пришло. Это реально ускорит прием товара еще в 2 раза. И если не сложно было бы очень круто если бы при клике в окошко ожидающее скана нового штрихкода, старый выделялся бы автоматически. А то несколько утомляет постоянно вытирать старый штрих код в строке поиска чтоб найти новый если принимаешь много товара за день. А так все супер, спасибо за ваш труд!
28.02.2018 08:15
Игорь:
Возможно добавить функцию запретить скидку на определенный вид товара,а не на все виды?
11.01.2018 13:00
UniproRetail:
"Влад: Скажите, будет ли распределение доп. затрат на приход? Покупаю контейнером, хочу наложить растаможку на себестоимость. Как мне сделать это в вашей программе?" Добрый день Вадислав! Добавим такую возможность, в обновлении приблизительно через 2 месяца. Оставьте нам Ваши контакты, чтобы мы смогли проинформировать Вас как добавим такую функцию.
28.11.2017 14:01
Влад:
Скажите, будет ли распределение доп. затрат на приход? Покупаю контейнером, хочу наложить растаможку на себестоимость. Как мне сделать это в вашей программе?
27.11.2017 23:30
Ольга:
Спасибо огромное!) За последний месяц я перепробовала десятка два программ подобного типа. Ваша - лучшая!!! Самая удобная, многофункциональная и, что не мало важно, простая в использовании. А если еще поможете кое-что доделать, то программа будет идеальной!) Спасибо!!!
18.09.2017 15:35
Гость:
Понадобилась программа учета для магазина. Наткнулись на UniproRetail. Очень удобная и гибка программа. Разработчики молодцы - учли все нюансы, а еще по пожеланию могут доработать некоторые функции в зависимости от специфики работы. Спасибо и удачных Вам в продажах!
21.07.2017 16:58

Оставить комментарий

Код товару: 3209
6 000 
3 499  грн.
Є в наявності

   Перед скачуванням пропонуємо Вам ознайомитися з процесом установки,  базовими функціями і можливостями програми UniproRetail на нашому офіційному каналі на Youtube :
Наші реалізовані проекти по автоматизації:


Завантажити демо-версію програми для обліку UniproRetail >>

Список змін в UniproRetail >>

   Для зручності ознайомлення з нашим рішенням, при першому запуску програми, автоматично буде створена  демонстраційна база товарів і операцій 

 Зверніть увагу!!! 
Після установки і першого запуску, програму UniproRetail потрібно "Ліцензувати".    Для цього просто введіть свій контактний мобільний номер в діалогове вікно програми і наберіть 8 цифр ліцензійних коду з SMS, який тут же автоматично прийде на Ваш телефон.

 3087
/lv
замовленo
Моє замовлення
тов.)
Порівняти товари
в порівнянні
Картинка
Розгорнути
Свернуть
Відгуки
Комментарии