Ми працюємо ПН-ПТ 10:00-17:00. Відправляємо товар щоденно.

ГоловнаТорговельне обладанняГрошові скринькиМеталевий грошовий ящик HPC 18S

Металевий грошовий ящик HPC 18S

Код товару: 2853
Металевий грошовий ящик HPC 18S
3 376  грн.
3 158  грн.
ЦІНА З ПДВ
Товар є на складі
Гарантія: 12 міс.
Металевий грошовий ящик HPC 18S
3 158  грн.
Повернення товару та гарантія ⇓

Доставка товарів ⇓

Знайшли дешевше? ⇓

    Грошовий ящик спільно з касовим апаратом або фіскальним реєстратором є одним з найважливіших елементів периферійного обладнання POS-систем. Він повинен вміщати гроші, чеки, рахунки-фактури і т.п. в достатньому обсязі і з високою надійністю. Слід також враховувати різноманітні вимоги, які висуваються в різних країнах і різних галузях промисловості, а також специфіку дизайну і функціональні можливості різних POS-систем.

   Ящик виготовлений зі сталі, має пластикову обробку. Монетниця виконана з пластика ABS, має 9 відділень для монет ( 5 відділень для монет регульованої ширини і 4 фіксованої), 5 - для купюр, відділення для документів формату А5 (чеків, кредитних карт і т.д.).

   Конструкція відділень для монет і купюр дозволяє змінювати їх ширину. Ящик має замок на три положення ключа - ящик закритий, ящик відкривається по команді інтерфейсу, ящик відкривається ключем.


Загальний опис    HPC 18S 

Автоматизація торгівлі включає в себе наявність різного торгового обладнання (в залежності від вимог і цілей автоматизації) і відповідного програмного забезпечення. Під автоматизацією робочого місця касира часто розуміють вдосконалення, яке в результаті дає економію часу касира, захищеність даних і засобів (особливо грошових коштів), зручність роботи, ведення обліку та контролю за робочими магазину, торгової точки, кафе, ресторану, виробництва.

Компанія Уніпро пропонує різні рішення для автоматизації магазинів, кафе, фаст-фудів - всіх місць, де присутні продажу, виробництво, грошовий оборот.

Для комфорту касира, зручності та безпечного зберігання грошей використовуються грошові ящики. Грошовий ящик являє собою висувний ящик з відділеннями для купюр і монет, також може бути присутнім відділення для різних документів, чеків, карток. 

Ящики для грошей зазвичай працюють в системі з касовим апаратом, комп'ютером, терміналом, реєстратором, принтером для друку чеків.Грошові ящики зазвичай мають кілька режимів відкриття, одним з яких є режим відкриття ящика з днями по інтерфейсної команді - з системи обліку та управління. 

Грошовий ящик HPC 18S обладнаний спеціальним портом RJ-11, через який і з'єднується з об'єктом управління - зазвичай касовим апаратом або комп'ютером. Грошовий ящик HPC 18S відкривається механічним ключем, або ж по команді програми. Існує три положення ключа - закрито, відкрито, відкриття по команді касового апарату. 

Ящик для грошей HPC 18S зроблений зі сталі, обробка грошового ящика - пластикова. Всередині ящик для готівкових вміщує 5 відділень для купюр (паперових грошей), 9 відділень для монет і відділення для документів А5 формату. Також присутній відділення для зберігання чеків, в разі оплати покупки кредитною карткою. Відділення для паперових купюр розташовані таким чином, що банкноти в ящику будуть перебувати в горизонтальному положенні, при цьому присутні пружинні держателі - регулюються в залежності від кількості купюр. Відділення для дрібниці не регулюються за розмірами. 

Розміри грошового ящика складають 460х465х100 мм, вага - 7,4 кг. Грошовий ящик HPC 18S відрізняється своєю міцністю і надійністю. 

Проводиться грошовий ящик HPC 18S в Литві. Компанія Уніпро доставляє грошові ящики по Києву і Україні. Також можливо придбати грошовий ящик в нашому виставковому залі. 

Автор: Igor Serbin

Металевий грошовий ящик HPC 18S
Технічні характеристики
Кількість секцій для купюр 5
Кількість секцій для монет 9
Відсік для безготівкових чеків є
Тип секцій для купюр регульовані
Тип секцій для монет регульовані
Тримачі купюр є
Роз'єм для підключення до керуючих пристроїв RJ11
Корпус з посиленою металевою конструкцією
Виробник
Країна виробника Литва
Габаритні розміри, маса
Маса (нетто) 7,6 кг
Габаритні розміри (ШхДхВ) 415х420х110 мм

Возможные модификации:
3 376  3 158  грн. ЦЕНА С НДС
Товар есть на складе
добавить в сравнение
Металевий грошовий ящик HPC 18S

Ваш коментарий вскоре появится на сайте, после проверки его модератором.

Відгуки (3)

Комментарии

Гость:
Очень вместительный ящык, качеством и службой доставки унипро очень довольны.
12.05.2017 14:49
Гость:
Если надо большой ящик, то это самый удачный вариант. Купил себе в небольшой строительный магазин, проблем нет, все работает четко.
10.04.2017 21:04
Гость:
Поставил себе в магазин. Ящик достаточно большой и удобный. Купюры разных номиналов, влазят без проблем. также большим плюсом есть возможность подключения к принтеру.
07.04.2017 14:44

Оставить комментарий


Код товару: 2280
0  грн.
Знято з виробництва


2853
/lv
замовленo
Моє замовлення
тов.)
Порівняти товари
в порівнянні
Картинка
Розгорнути
Свернуть
Відгуки
Комментарии