Ми працюємо ПН-ПТ 10:00-17:00. Відправляємо товар щоденно.

ГоловнаТорговельне обладанняЛічильники банкнотЛічильник банкнот Hitachi iH-110 (Magner 165)

Лічильник банкнот Hitachi iH-110 (Magner 165)

Код товару: 3395
Лічильник банкнот Hitachi iH-110  Magner 165
98 800  грн.
95 000  грн.
ЦІНА З ПДВ
Товар є на складі
Гарантія: 12 міс.
Лічильник банкнот Hitachi iH-110 (Magner 165)
95 000  грн.
Повернення товару та гарантія ⇓

Доставка товарів ⇓

Знайшли дешевше? ⇓
  Hitachi iH-110 (Magner 165)  - лічильник банкнот призначений для підрахунку та перевірки справжності гривень, євро, доларів США, рублів.

   Лічильник купюр  Hitachi iH-110 (Magner 165)  може формувати пачки по заданій сумі і кількості банкнот,  орієнтації і року емісіїМоже виконувати перерахунок змішаної пачки (рахує банкноти з номіналом першої встановленої банкноти в пачці, або з номіналом, заданим користувачем). Лічильник і сортувальник банкнот Hitachi iH-110 (Magner 165) виводить на дисплей детальну інформація по кожній купюрі, а також сумарну кількість і суму банкнот. 
   Наявність кишені відбракування дозволяє перераховувати і сортувати банкноти безупинно.
Ф УНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ
  • Мультивалютність. Використання Hitachi iH-110 (Magner 165) дає можливість перерахунку, детекції та визначення номіналу банкнот чотирьох основних валют, найчастіше використовуваних в Україні (UAH, RUB, USD, EUR).
  • Функції сортувальника. Підрахунок і безперервне сортування банкнот за номіналом, орієнтації і року емісії з автоматичною отбраковкой грошових знаків, що не задовольняють заданим параметрам.
  • Формування пачки по заданій кількості банкнот, а також на задану користувачем суму.
  • Наскрізний перерахунок змішаної пачки. Можливість одночасного перерахунку банкнот однієї валюти будь-якого номіналу, орієнтації, емісії з визначенням їх автентичності зі звітом про загальну суму по номіналах і про кількість банкнот.
  • Відображення на екрані всіх Ваших дій лічильника, в тому числі даних про вибрану валюту, режим сортування, кількість і суму порахованих банкнот, кількості банкнот в кишені відбракування, заданому розмірі пачки; включенні детекції. Крім того, можливі перегляд причини відбракування і вивід на дисплей звіту про прораховані банкнотах по кожному номіналу.
  • детекция: ультрафіолетова, інфрачервона, магнітні мітки, датчик зображення, датчик кольору, за розміром.

Загальний опис Hitachi iH-110 (Magner 165)

Використання лічильників купюр набирає все більшого обороту на території України. Функціонування банківської установи без лічильника банкнот в наш час неможливо, кожен касир, який має справу з великими сумами грошей, зобов'язаний мати в своєму розпорядженні лічильник банкнот. Кожен власник бізнесу, підприємства, банку, який дбає про своїх працівників і, перш за все, про власний заробіток не повинен економити на торговому обладнанні, в тому числі потрібно купити лічильник грошей. 

Лічильники банкнот розділяються по класах, які визначають цінові категорії самих лічильників банкнот. До дешевих лічильників відносяться такі лічильники банкнот, які можуть визначати просто кількість заданих їм папірців. Деякі з них мають можливість примітивної детекції на фальшивість. Дорожчі моделі лічильників банкнот можуть самостійно визначати номінали купюр, їх кількість, виводити на екран суму підрахованих грошей, визначати справжність грошей, відсівати підозрілі купюри і багато іншого. Такі якісні лічильники банкнот можна зустріти в дуже серйозних організаціях, банках і казино.

   Лічильник валют Hitachi iH-110 (Magner 165) працює з основними валютами - гривня, рублі, євро, долари. Швидкість підрахунку купюр на лічильнику банкнот Magner 165 становить 1300 купюр в хвилину. Автоматично, при підрахунку грошей можлива сортування купюр за номіналом, формування пачок із заданою сумою грошей або ж із заданою кількістю. Приймальне відділення для порахованих банкнот складає 700 можливих купюр. Карман для подачі грошей (розташований вгорі лічильника) вміщує в себе 300 купюр. 

   Лічильник валют Hitachi iH-110 (Magner 165) виконує також функції сортувальника купюр - дуже важливий і складний функціонал. Є можливість завантажити пачку несортованих грошей, а на виході отримати пачку зі складеними купюрами відповідно до номіналу і автоматично з виведенням результатів підрахунку суми грошей на екран. 

   Екран лічильника банкнот Hitachi iH-110 (Magner 165) сенсорний рідкокристалічний. На екрані при звичайному підрахунку показується інформація про загальну кількість грошей і про кожен номінал валюти. 

Компанія Уніпро пропонує купити лічильник купюр для автоматизації торговельних процесів та економії часу у великих серйозних компаніях.

Автор: Igor Serbin

Лічильник банкнот Hitachi iH-110  Magner 165
Технічні характеристики
Швидкість рахунку, банкнот/хв 1300
Місткість приймальної кишені 700 банкнот
Місткість подаючої кишені 300 банкнот
Місткість подаючої кишені 100 банкнот
Характеристики детектора
тип детекції зображення у видимому спектрі, зображення в ІЧ-діапазоні, УФ-люмінесценція, магнітні мітки, оптичні
спосіб установки настільний
Тип монітора кольоровий сенсорний РК 4,3 "(11см)
живлення від мережі 220 В
Типи детекції
детекція ультрафіолетова є
детекція на просвіт є
детекція інфрачервона є
детекція по розміру є
детекція по магнітних мітках є
детекція по оптичній щільності є
детекція на здвоєнність є
детекція по спектральному аналізу краски є
детекція датчик коліру є
детекція датчик зображення є
Виробник
Виробник Hitachi
Країна виробника Південна Корея
Габаритні розміри, маса
Маса (нетто) 13 кг
Габаритні розміри (ШхДхВ) 300 x 320 x 315 мм
Лічильник банкнот Hitachi iH-110  Magner 165

Ваш коментарий вскоре появится на сайте, после проверки его модератором.

Відгуки (0)

Оставить комментарий

Код товару: 1055
0  грн.
Знято з виробництва
Код товару: 2721
0  грн.
Знято з виробництва
Код товару: 1056
0  грн.
Знято з виробництва


3395
/lv
замовленo
Моє замовлення
тов.)
Порівняти товари
в порівнянні
Картинка
Розгорнути
Свернуть
Відгуки
Комментарии