Ми працюємо ПН-ПТ 10:00-17:00. Відправляємо товар щоденно.

ГоловнаВитратні матеріалиТермоетикеткаЕтикетка для термотрансферного друку (напівглянець) 40х25/2000 (ширина 40 мм, висота 25 мм)

Етикетка для термотрансферного друку (напівглянець) 40х25/2000 (ширина 40 мм, висота 25 мм)

Код товару: 2865
917225
161  грн.
ЦІНА З ПДВ
Товар є на складі
Етикетка для термотрансферного друку (напівглянець) 40х25/2000 (ширина 40 мм, висота 25 мм)
161  грн.
Повернення товару та гарантія ⇓

Доставка товарів ⇓

Знайшли дешевше? ⇓

   Етикетка для термотрансферного друку (білий поліпропілен) , є найпопулярнішим папером для нанесення інформації за допомогою термотрансферного друку.  

  У разі маркування з тривалим строком зберігання цей матеріал підходить якнайкраще. У випадках, коли довговічність і стійкість до руйнування є важливими параметрами - ми рекомендуємо використовувати поліпропіленову  етикетка для термотрансферного друку. Зверніть увагу, що віддрукована інформація практично не блідне і не спотворюється при тривалих впливах вологи, температури і УФ-випромінювання.

   Термотрансферну етикетку  часто використовують виробничі підприємства і фабрики для маркування як вагової, так і штучної продукції.

Загальний опис термоетикетки для друку через фарбувальний риббон ​​(Етикетка для термотрансферного друку поліпропіленова)

     Для друку чеків, етикеток, квитанцій в магазинах і на виробництві використовуються принтери для друку етикеток, чеків, штрих кодів. 
Принтери друку штрих кодів та етикеток відрізняються від звичайних принтерів (струменевих, матричних, лазерних). Принцип друку на принтерах для чеків зовсім інший. 
     Існує два різновиди друку етикеток. Термодрук і термотрансферний друк. Термопринтери працюють за таким принципом. У барабан принтера завантажується рулон зі спеціальною термобумагою для етикеток, чеків, бланків. Термопапір реагує на високі температури таким чином, що в області впливу температури утворюється зображення - темного (чорного) кольору. Зображення на термоетикетку завдає спеціальна термоголовка - головка, яка може нагріватися до потрібної температури і яка, безпосередньо, створює графічне зображення на термопапері (термоетикетці). Друк за допомогою термо принтера етикеток не вимагає інших видаткових матеріалів, крім як термоетікетки купити які можна в нашому магазині. Термотрансферний друк дещо відрізняється від термо друку етикеток. Принцип термотрансферного друку полягає в тому, що зображення наноситься на спеціальний папір за допомогою фарбувальної стрічки - риббона - потім під дією високої температури закріплюється зображення на папері. Друк штрих кодів таким чином дозволяє наносити зображення на будь-які поверхні (не тільки папір) і зберігати зображення тривалий час.

      Безліч принтерів етикеток працюють в двох режимах - термо друку і термотрансферного друку.

      До переваг термопринтерів етикеток відносяться низька вартість, невеликі витрати на витратні матеріали, портативність і швидкість друку. Купити термо етикетки можна в магазині Компанії Уніпро.

      До недоліків термо друку відносять недовговічність і низька стійкість до впливу зовнішніх факторів - вологи, температури, яскравого світла і випромінювань. Використання друку штрих кодів, чеків, етикеток на термо етикетці є вигідним при відсутності потреби тривалого зберігання етикетки. Наприклад, для друку етикетки в магазині на вагових товарах, друку термоетікетки при переобліку і ін.
    Компанія Уніпро пропонує кілька різновидів купити поліпропіленову етикетку для термотрансферного друку. Етикетка поліпропілен 40х25/1000 - це термо етикетка шириною 40 мм, висотою 25 мм. 

Автор: Igor Serbin

917225
Характеристики этикетки
Тип друку термотрансферна
Вид етикетки Белый полипропилен
Ширина етикетки 40 мм
Высота етикетки 25 мм
Кількість в рулоні 1000 шт.

Возможные модификации:
420  грн. ЦЕНА С НДС
Товар есть на складе
добавить в сравнение
Ширина этикетки 98 мм
Высота этикетки 80 мм
352  грн. ЦЕНА С НДС
Товар есть на складе
добавить в сравнение
Ширина этикетки 58 мм
Высота этикетки 80 мм
283  грн. ЦЕНА С НДС
Товар есть на складе
добавить в сравнение
Ширина этикетки 58 мм
Высота этикетки 60 мм
183  грн. ЦЕНА С НДС
Товар есть на складе
добавить в сравнение
Ширина этикетки 58 мм
Высота этикетки 40 мм
136  грн. ЦЕНА С НДС
Товар есть на складе
добавить в сравнение
Ширина этикетки 58 мм
Высота этикетки 30 мм
121  грн. ЦЕНА С НДС
Товар есть на складе
добавить в сравнение
Ширина этикетки 30 мм
Высота этикетки 20 мм
917225

Ваш коментарий вскоре появится на сайте, после проверки его модератором.

Відгуки (0)

Оставить комментарий2865
/lv
замовленo
Моє замовлення
тов.)
Порівняти товари
в порівнянні
Картинка
Розгорнути
Свернуть
Відгуки
Комментарии